Uroczysta gala rozdania nagród w konkursie "Obiekt roku w systemach Aluprof" odbędzie się 8 września 2022 r w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie

Gala będzie połączona z międzynarodową konferencją Future Builders, na której spotkają się wybitni architekci z Polski i zagranicy. Do Warszawy na zaproszenie Aluprof przyjadą znani na arenie międzynarodowej eksperci, którzy wystąpią podczas wydarzenia Future Builders w roli panelistów.

Podczas wydarzenia eksperci omawiać będą najnowsze trendy w architekturze i designie, zrównoważonym budownictwie i przyszłość nowoczesnych miast.

W panelu „Transformacja miast na miarę XXI w.” wezmą udział: Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Neil Pennel, João Rodrigues, Robert Schmitz i Bogdan Zaha, zaś o „Nowym Europejskim Bauhausie” dyskutować będą: Mirosław Czarnik, Jacek Ewý, Tomasz Konior, Alicja Kuczera i Ewa Kuryłowicz. Zbigniew Maćków przedstawi studium obiektu Green2Day, nowoczesnego wrocławskiego biurowca, który został nagrodzony w III edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof”.

obiekt_roku2022

Poznaj panelistów

RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI

OBIEKT ROKU W SYSTEMACH ALUPROF

NAGRODZONE OBIEKTY

EDYCJA 2018

Green2Day

Cedet

Warszawa

Proximo II

Warszawa

Nowa Fabryczna

Łódź

MIIWŚ

Gdańsk

The Park V

Warszawa

Siedziba Wiadomości Wrzesińskich

Poznań

Bobrowiecka 8

Warszawa

KTW

Katowice

Maraton

Poznań

EDYCJA 2016

ROYAL WILANÓW

EDYCJA 2014

AMBASSADOR OFFICE BUILDING